Děkujeme všem partnerům, kteří podporují naši činnost.

ODBORNÍ PARTNEŘI

EU Dog & Cat Alliance je mezinárodní ochranářská platforma, která sdružuje neziskové organizaci na poli ochrany zvířat na úrovni členských států Evropské unie. Mezi její aktivity patří lobbing a legislativní činnost, navrhování a komentování práva EU, sběr dat a usnadňování sdílení informací mezi členskými organizacemi i institucemi EU navzájem.

VIER PFOTEN International je mezinárodní nadační fond zaměřený na ochranu zvířat, který byl založen v březnu 1988 ve Vídni Helmutem Dunglerem. V současnosti působí v jedenácti státech světa (Velká Británie, Nizozemí, Švýcarsko, Německo, Rakousko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina, JAR a USA).

E.I.T.A.L. je italská organizace zabývající se odhalováním organizovaného zločinu v oblasti prodeje a chovu zvířat. V jejím čele stojí prezident Antonio Colonna. Její pracovníci se řídí heslem: „Ten, kdo nečinně přihlíží, je na vině stejně jako ten, kdo škodí“. V poslední době se organizace specializuje především na problematiku ilegálních dovozů zvířat ze zemí střední a východní Evropy.

Liga na ochranu zvířat ČR je zákonný spolek, jehož motivací je aktivní působení pro nastolení kulturního a humánního vztahu k živé přírodě, ke všem živočišným druhům v souladu se Všeobecnou deklarací práv zvířete, ostatních smluv a dohod v zájmu ochrany zvířat. Při respektování svých stanov je Liga nezávislá na státních a jiných veřejných orgánech.

Svoboda zvířat je celostátní nezisková organizace pro ochranu práv zvířat sdružující osoby sympatizující s jejími cíli. Svým přístupem se snaží změnit vztah lidí ke zvířatům. Vychází z myšlenky, že každý život má svou vlastní neopakovatelnou hodnotu, která není závislá na momentálním hodnocení člověkem.

Nadační fond PES V NOUZI vznikl za účelem aktivní pomoci psím útulkům a azylům, psům zatoulaným, nalezeným či nechtěným, týraným či jinak strádajícím, za jejichž smutné osudy mohou lidé. Pomoc se soustředí především na návrat ztracených a nalezených psů zpět do původních rodin, podporu psí adopce z útulků, zajištění chybějící veterinární péče v útulcích, rekonstrukce útulků a zajištění chybějícího krmiva a potřeb pro útulky a depozita.

Dejte nám šanci, z.s., je nezisková organizace zaměřená prioritně na pomoc starým a handicapovaným psům v České republice s cílem vybudovat psí hospic, kde by mohla tato zvířata důstojně a s veškerou péčí dožít své dny. Zabývá se také shromažďováním materiálních a finančních prostředků na péči o konkrétní zvířata, jimž hledá nový domov nebo alespoň dočasný azyl.

Veterina-Online.info je místem, kde si můžete vybrat toho nejlepšího veterinárního lékaře pro vašeho domácího mazlíčka, dobytek či dostihového koně, a to na základě mnoha atributů, které jsou pro každého uživatelé jinak důležité. Pro někoho rozhoduje vzdálenost, pro jiného zase zkušenost a hodnocení ostatních zákazníků.

T.J. SOKOL Maxičky je oddíl sportu psích spřežení, který vznikl v roce 1998 a spadá do České obce sokolské – Tělocvičné jednoty Sokol Maxičky (Severočeská – Novákova župa). Zároveň je řádným členem České Asociace sleddog sportů (ČASS) a Mezinárodní canicrossové federace (ICF).

Klub má v současné době 100 členů a patří k největším musherským klubům v České republice. V rámci mushingových disciplín se sportovci věnují především tzv. individuálním disciplínám – canicrossu (běžec v zápřahu s jedním psem), bikejöringu (cyklista v zápřahu s jedním psem), scooteru (koloběžkář v zápřahu s jedním či dvěma psy) a skijöringu (běžkař s jedním či dvěma psy). Členové TJ Sokol Maxičky patří mezi top závodníky v tomto sportu – pyšní se řadou titulů mistrů světa, Evropy a České republiky.

Od svého vzniku klub pravidelně pořádá mnoho závodů, a to jak letních (tzv. off-snow), tak zimních (tzv. on-snow). Mezi nejúspěšnější závody patřily závodní seriál tzv. Hill´s cup, který se skládal ze 4-5 letních závodů, Mistrovství republiky ve skijöringu nebo letní závody – například pouze pro ženy La Sportiva Horská Teniska – Only for women, originální závod – štafety (za účasti i kostýmů), Klánovický canicross u Prahy a mnoho dalších. Největší akcí byla organizace Mistrovství Evropy ECF v roce 2016 ve Vysočina Areně, za kterou byl organizátorům udělen titul Kynologický počin roku 2016. V roce 2018 oslavil klub 20 let své činnosti.

TJ Sokol Maxičky stojí u zrodu nominačních pravidel pro akce Mezinárodní canicrossové federace a vytvoření oblíbeného sportovního oblečení pro českou reprezentaci.

KOMERČNÍ PARTNEŘI

Společnost ANNONCE a.s. provozuje inzertní web a noviny, jež spojují lidi a firmy, které něco nabízejí, nebo naopak hledají. Annonce začala i díky spolupráci s dalšími subjekty jako první v České republice aktivně blokovat inzeráty z psích množíren. Psí tematice se ale věnuje i z širšího úhlu pohledu, a proto představila kampaň zaměřenou především na takzvané prvomajitele psů.

LMC s.r.o. je lídrem na trhu práce a vzdělávání. Patří pod finskou skupinu Alma Media. Od roku 1996 zprostředkovala pro více než 34 tisíc firem přes milión zaměstnanců. Už 18 let vyvíjí a provozuje nejznámější pracovní portály Jobs.cz a Prace.cz, které využívá přibližně milion registrovaných uživatelů. Pro firemní zákazníky jsou určeny online náborové služby Teamio a LMC G2.

Společnost Účetnictví Praha s.r.o. poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Zabývá se kompletním vedením účetnictví a zejména pak vedením účetnictví v Praze, dále daňovou evidencí, vedením mezd, daňovým a účetním poradenstvím a navazujícími ekonomicko-správními činnostmi.

Softwarová společnost ATLAS consulting spol. s r.o. je ryze českou firmou, která se již od roku 1992 věnuje vývoji, výrobě a distribuci právních, ekonomických a informačních systémů. Provozuje odborný právní portál Právníprostor.cz a pořádá kongresy Právní prostor a Právo ve veřejné správě.


Společnost Expodum se zabývá prodejem nůžkových party stanů od roku 2014. Její zakladatelé sbírali zkušenosti s pronájmem stanů při provozování eventové agentury Mutton. Společnost začala postupně rozšiřovat portfolio o kvalitnější stany, ve spolupráci s partnerskými tiskárnami dokáže stany také potisknout. Velkou výhodou firmy Expodum je možnost dokupování náhradních dílů, což umožňuje zákazníkům stany v případě poškození snadno opravovat za velmi přijatelných podmínek. Stany bývají skladem; při zásilkovém doručení prostřednictvím kurýra obdrží zákazník zboží již následující pracovní den.

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI