Přispějte darem

Přispět na naši činnost můžete pomocí níže uvedené platební brány, popř. přímo na náš transparentní bankovní účet, vedený u Fio banky, č.ú.: 2101021803/2010.

Na platebním příkazu uvádějte variabilní symbol 1234.

Odesláním daru souhlasíte se zveřejněním svého jména nebo názvu firmy jako dárce v přehledu transparentního účtu a se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

Přispějte v kryptoměně

Pomoci nám můžete také zasláním kryptoměny prostřednictvím společnosti VirtualProperty.

VirtualProperty je česko-slovenská směnárna kryptoměn, která se snaží nabídnout své služby i ve prospěch dobročinných iniciativ, jako je ta naše.

Směna ve prospěch ANIMAL EYE probíhá prostřednictvím speciální stránky www.virtualproperty.cz/animaleye zabarvené do naší tradiční tyrkysové barvy. Jediné, co je potřeba udělat, je zadat druh a množství kryptoměny. Tím vytvoříte jednoduchou objednávku s přednastaveným číslem účtu, kterou stačí ve vaší kryptoměnové peněžence zaplatit dle vygenerovaných údajů. Vše ostatní už pak obstará tým směnárny a vy můžete mít hřejivý pocit, že i vaše krypto se podílí na dobré věci 😉

Podpořte nás nákupem na oblíbeném eshopu

Naši organizaci můžete podpořit také prostřednictvím vašeho oblíbeného e-shopu a nebude vás to stát ani korunu navíc – dar z nákupu, jehož výše je stanovena u každého obchodu individuálně, platí vždy provozovatel e-shopu!

Darovací tlačítko: Navštivte webovou stránku www.givenio.org a přidejte si do svého prohlížeče plugin DAROVACÍHO TLAČÍTKA. V něm si zvolte neziskovku, kterou chcete podporovat. Darovací tlačítko se vám zobrazí v okamžiku, kdy vstoupíte na stránku partnerského e-shopu. Před odesláním objednávky pak stačí jenom kliknout na informační lištu s tlačítkem „Chci podpořit“ a procenta z nákupu poslat na náš transparentní účet.

GIVT.cz: Stejně tak nás můžete podporovat prostřednictvím darovací brány GIVT.cz. I zde stačí vstoupit na stránku partnerského e-shopu z webu www.givt.cz a část vaší útraty poukázat ve prospěch ANIMAL EYE.

Pokud byste se rozhodli pro nákup na www.labet.cz, zadejte při objednávce kód 7917-8000. Dostanete 20% slevu a labet.cz následně věnuje 10 % z vašeho nákupu na podporu naší činnosti.

Založte nám sběrací pokladničku

Provozujete-li obchod anebo jinou prodejnu, můžete nám pomoci umístěním sběrací pokladničky.

Přispějte nákupem reklamních předmětů

S objednávkou nás, prosím, kontaktujte na adrese office@animaleye.cz.

Zapojte se osobně

Pokud se chcete aktivně zapojit do naší činnosti jako dobrovolník, napište nám na adresu office@animaleye.cz, s jakými aktivitami nám můžete pomoci, obratem se Vám ozveme.

Podpořte nás sdílením

Pokud máte profil na Facebooku, staňte se naším fanouškem.

Máte-li zájem umístit na svůj web logo ANIMAL EYE, kontaktujte nás na office@animaleye.cz.

Podpořte nás jinak

Za jakoukoliv formu podpory či pomoci vám předem srdečně děkujeme. Budete-li mít zájem, uvedeme vaše jméno jako výraz poděkování v rubrice Podporovatelé.