Děkujeme všem partnerům, kteří podporují naši činnost.

ODBORNÍ PARTNEŘI

EU Dog & Cat Alliance je mezinárodní ochranářská platforma, která sdružuje neziskové organizaci na poli ochrany zvířat na úrovni členských států Evropské unie. Mezi její aktivity patří lobbing a legislativní činnost, navrhování a komentování práva EU, sběr dat a usnadňování sdílení informací mezi členskými organizacemi i institucemi EU navzájem.

Liga na ochranu zvířat ČR je zákonný spolek, jehož motivací je aktivní působení pro nastolení kulturního a humánního vztahu k živé přírodě, ke všem živočišným druhům v souladu se Všeobecnou deklarací práv zvířete, ostatních smluv a dohod v zájmu ochrany zvířat. Při respektování svých stanov je Liga nezávislá na státních a jiných veřejných orgánech.

Svoboda zvířat je celostátní nezisková organizace pro ochranu práv zvířat sdružující osoby sympatizující s jejími cíli. Svým přístupem se snaží změnit vztah lidí ke zvířatům. Vychází z myšlenky, že každý život má svou vlastní neopakovatelnou hodnotu, která není závislá na momentálním hodnocení člověkem.

T.J. SOKOL Maxičky je oddíl sportu psích spřežení, který vznikl v roce 1998 a spadá do České obce sokolské – Tělocvičné jednoty Sokol Maxičky (Severočeská – Novákova župa). Zároveň je řádným členem České Asociace sleddog sportů (ČASS) a Mezinárodní canicrossové federace (ICF).

Klub má v současné době 100 členů a patří k největším musherským klubům v České republice. V rámci mushingových disciplín se sportovci věnují především tzv. individuálním disciplínám – canicrossu (běžec v zápřahu s jedním psem), bikejöringu (cyklista v zápřahu s jedním psem), scooteru (koloběžkář v zápřahu s jedním či dvěma psy) a skijöringu (běžkař s jedním či dvěma psy). Členové TJ Sokol Maxičky patří mezi top závodníky v tomto sportu – pyšní se řadou titulů mistrů světa, Evropy a České republiky.

Od svého vzniku klub pravidelně pořádá mnoho závodů, a to jak letních (tzv. off-snow), tak zimních (tzv. on-snow). Mezi nejúspěšnější závody patřily závodní seriál tzv. Hill´s cup, který se skládal ze 4-5 letních závodů, Mistrovství republiky ve skijöringu nebo letní závody – například pouze pro ženy La Sportiva Horská Teniska – Only for women, originální závod – štafety (za účasti i kostýmů), Klánovický canicross u Prahy a mnoho dalších. Největší akcí byla organizace Mistrovství Evropy ECF v roce 2016 ve Vysočina Areně, za kterou byl organizátorům udělen titul Kynologický počin roku 2016. V roce 2018 oslavil klub 20 let své činnosti.

TJ Sokol Maxičky stojí u zrodu nominačních pravidel pro akce Mezinárodní canicrossové federace a vytvoření oblíbeného sportovního oblečení pro českou reprezentaci.

KOMERČNÍ PARTNEŘI

Společnost ANNONCE a.s. provozuje inzertní web a noviny, jež spojují lidi a firmy, které něco nabízejí, nebo naopak hledají. Annonce začala i díky spolupráci s dalšími subjekty jako první v České republice aktivně blokovat inzeráty z psích množíren. Psí tematice se ale věnuje i z širšího úhlu pohledu, a proto představila kampaň zaměřenou především na takzvané prvomajitele psů.

LMC s.r.o. je lídrem na trhu práce a vzdělávání. Patří pod finskou skupinu Alma Media. Od roku 1996 zprostředkovala pro více než 34 tisíc firem přes milión zaměstnanců. Už 18 let vyvíjí a provozuje nejznámější pracovní portály Jobs.cz a Prace.cz, které využívá přibližně milion registrovaných uživatelů. Pro firemní zákazníky jsou určeny online náborové služby Teamio a LMC G2.

Společnost Účetnictví Praha s.r.o. poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Zabývá se kompletním vedením účetnictví a zejména pak vedením účetnictví v Praze, dále daňovou evidencí, vedením mezd, daňovým a účetním poradenstvím a navazujícími ekonomicko-správními činnostmi.

Softwarová společnost ATLAS consulting spol. s r.o. je ryze českou firmou, která se již od roku 1992 věnuje vývoji, výrobě a distribuci právních, ekonomických a informačních systémů. Provozuje odborný právní portál Právníprostor.cz a pořádá kongresy Právní prostor a Právo ve veřejné správě.


Společnost Expodum se zabývá prodejem nůžkových party stanů od roku 2014. Její zakladatelé sbírali zkušenosti s pronájmem stanů při provozování eventové agentury Mutton. Společnost začala postupně rozšiřovat portfolio o kvalitnější stany, ve spolupráci s partnerskými tiskárnami dokáže stany také potisknout. Velkou výhodou firmy Expodum je možnost dokupování náhradních dílů, což umožňuje zákazníkům stany v případě poškození snadno opravovat za velmi přijatelných podmínek. Stany bývají skladem; při zásilkovém doručení prostřednictvím kurýra obdrží zákazník zboží již následující pracovní den.

Společnost Linde Gas a.s. je součástí nadnárodní skupiny The Linde Group, která působí ve více než 100 zemích světa. V České republice je největším dodavatelem technických plynů. Disponuje širokou výrobní a logistickou základnou a nejrozsáhlejší prodejní sítí technických plynů s více než 220 prodejními místy po celém území České republiky, včetně specializovaných prodejen ProfiHaus. Kromě technických, medicinálních a speciálních plynů Linde Gas nabízí široké spektrum služeb včetně jedinečných řešení pro naplnění individuálních požadavků zákazníků a zachování jejich konkurenceschopnosti.

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI