Partnerství s Nadací Krása pomoci a pozvánka na HLAVOU PROTI ZDI

Jedním z nejčastějších příměrů, který se používá v souvislosti s bojem proti množírnám psů, je boj proti „šmejdům“ – podvodníkům, jejichž jediným cílem je pomoci lží a promyšlené manipulace donutit bezbranné seniory k nákupu předraženého zboží nebo nepotřebných služeb. Jelikož má boj proti „šmejdům“ a boj proti zoomafii řadu společných rysů i možností právního a legislativního řešení, rozhodli jsme se spojit síly s Nadací Taťány Kuchařové – Krása pomoci – neziskovou organizací, která se od roku 2008 zaměřuje na systematickou pomoc seniorům.

Rádi bychom vás pozvali na naši první společnou akci, a to moderovanou diskuzi HLAVOU PROTI ZDI, kterou pořádáme v neděli 29. října 2017 od 17 hod. ve velkém sále Městské knihovny v Praze. V diskuzi vystoupí osobnosti, které mají bezprostřední zkušenost s bojem proti organizovanému zločinu a které jsou v tomto boji úspěšné. Představí se mimo jiné ředitelka Nadace Krása pomoci Michaela Stachová, dokumentaristka a vítězka ceny Českého lva 2013 za snímek Šmejdi Silvie Dymáková, advokát a Právník roku 2016 v kategorii Pro bono za pomoc seniorům JUDr. Alois Dvořák, předsedkyně ANIMAL EYE Zuzana Rennerová, výkonná ředitelka inzertní společnosti ANNONCE Lenka Černá, bezpečnostní expert Otakar Foltýn a zpěvačka Monika Bagárová.

Moderovaná diskuze je určena pro všechny, kteří chtějí nahlédnout pod skutečnou pokličku boje s mafií a nespokojí se s povrchními a zkratkovými informacemi.

Pokud chcete slyšet to, o čem se v médiích běžně nemluví, neváhejte a přijďte.

Výtěžek akce putuje na podporu boje proti množírnám psů.

Vstupenky jsou k zakoupení zde.

 

Přidat komentář